FAQ


Якщо у Вас виникли питання, щодо доставки або замовлення, будь ласка зв'яжіться з нами за допомогою контактної форми.

ЯК ШВИДКО МИ ДОСТАВИМО ЗАМОВЛЕННЯ?

Ми робимо все можливе, щоб зробити доставку максимально швидко. Якщо замовлення розміщене до 14.00 ми зможемо відправити його в цей же день.
Всі замовлення відправляються по Новій Пошті з наших складів в Києві і Одесі. Зазвичай це займає один день. У вихідні дні, святкові дні або в разі технічних неполадок сайту, можуть побут затримки при відправленні. Але ми завжди оповістимо Вас про це.


ЯКИЙ РОЗМІР МЕНІ СЛІД ОБРАТИ?

Для того щоб бути впевненим, що Ви замовили вірний розмір, ми рекомендуємо звірити його з нашою таблицею розмірів. ТУТ.


ЯК МЕНІ БУТИ ВПЕВНЕНИМ У ТОМУ, ЩО НОСКИ XPOOOS ЗБЕРЕЖУТЬ СВОЮ ЯКІСТЬ ДОВГИЙ ЧАС?

Ми робимо все, щоб витримати високий рівень якості виробництва. Подальше якість продукту залежить від того, як Ви будете доглядати за ним. Радимо ознайомитися з нашою рекомендацією з прання.
Примітка: коли Ви одягаєте нову пару XPOOOS, використовуйте ножиці для того, щоб видалити етикетку. При спробі розірвати упаковку Ви можете пошкодити шкарпетки.


ЯКІ ПОРАДИ З ПРАННЯ ДЛЯ XPOOOS?

Для всіх шкарпеток ми рекомендуємо прання при температурі 40 ° С, обов'язково вивернути навиворіт перед пранням. Після прання, як шкарпетки висохнуть, рекомендуємо їх проутюжить. Незважаючи на те, що наші шкарпетки досить зносостійкі, вони будуть більш довговічні в разі якщо після прання Ви не будете кидати їх в сушку.